משהו לא בסדר אצלי?

by Mar 24, 2019All, Hebrew, life Change

לעיתים קרובות זה קורה לי. אני עם הפייס קוראת בעיון פוסט וקופצת להערות…. הערות נעות בין “פוסט מצחיק”, מישהי אפילו כתבה ש”אני מחזיקה את הבטן מרוב צחוק”. ואני ?  אני דמעות זולגות מעיני.

מה לא בסדר אצלי ? אני שואלת את עצמי והפעם לאחר קריאת הפוסט של אוריאן המדהימה על מאמן הכושר שלה והביטולים.  חייבת עזרה , יש תרפיסט/ית בקבוצה? 

 

אז הפעם וידוי  למרות שיום כיפורים עבר מזמן ואנחנו כבר בשנה אזרחית חדשה- ״אני מעולם לא ביטלתי אימון!״

לא יודעת איך הצלחתי לכתוב את המשפט ונשארתי בחיים. טוב ביטלתי אבל אולי 5 פעמים ב-12 שנים.

עם מימי המאמנת התאמנתי 3 פעמים בשבוע במשך 8 שנים. אצלה אין ביטולים. מבחינתה ישראל המקום בו גדלתי זה אי בדיוק כמו ג’מייקה משם הגיעה משפחתה.  וכולם בישראל כמו בג’מיקה רצים במהירות ויחפים ( נכון מאוד למעט העובדה של המהירות..).  ואז כשסוף סוף מצאתי סיבה אולטימטיבית לדחית אימון : ״אין לי סידור לילדים״ היא מצאה מיד פתרון והחלה להגיעה בשעה 5:30 בבוקר אלי הביתה ״לא חייבים להתאמן בgym”  אמרה ובזה סגרה כל אפשרות של ביטול. 

אז לא ביטלתי בכלל במשך 8 שנים, מתאמנת 3 פעמים בשבוע. נכון שניסיתי ״למכור״ את הזמן של האימונים שלי לאיש שאיתי, לחברות, אבל אף אחד לא רצה. ״השתגעת איתה אין ביטולים!״ האמת כנראה משהו לא בסדר אצלי שהמשכתי ולא ביטלתי. 

אז נכון שהקטנה שלי למדה לספור אחורה ״10, 9, 8..״ באנגלית ועברית וספרדית בעודה צופה במימי הסופרת ואמא שלה נאנחת. והילדה למדה שיעור מאלף ״עושים ולא מתלוננים” כי כשהעזתי לקטר מיד שמעתי שבצבא האמריקאי ובטוח שגם בישראלי ( נכון?!) מי שמקטר הספירה לאחור מתחילה מחדש. אז למדתי לשתוק וגם הקטנה למדה מאז לבצע ולשתוק. טוב בוא נודה שבזכות חוסר הביטולים והמשמעת הצבאית גם בטטה כמוני התחילה מאז לרוץ ולרוץ מרתונים וירדה במשקל, אבל מזה כבר חשוב ?!  

ואז בגדתי ( טוב צריך קצת שינוי וגיוון בחיים לא?) עם איאן מאמן מהבהמס. כולם ידעו על כך ב gym  ושתקו. התחלתי להתאמן איתו פעם בשבוע ואיתה פעמים בשבוע. איאן גבר מהבהמס מאמן ריצה בקולג התרשם מאוד שהייתי בצבא בחיל הים ביחידה מובחרת מכיון שבנו משרת במרינס וכמובן שבמרינס כמו בצבא ישראלי (שוב, האומנם?) לא מבטלים אימון  וכך מצאתי את עצמי עם איאן ועם אהבתו ל – TRX (מושכות  העינוי).

 

אז מה היה לנו: לא מבטלים, בגידה שבסופה נשארנו מימי ואני חברות קרובות והעיקר ילדה קטנה שלמדה לספור לאחור בעברית, אנגלית וספרדית  וגם למדה ש״קשה באימונים וקל בקרב״. 

 

זהו גילוי נאות: ״אני לא מבטלת וכן יש לי מאמן אישי פרטי״. 

חייבת ודחוף עזרה נפשית! כבר שאלתי ״יש תרפיסט/ית בקהל?״